WIECZÓR TEATRALNY

„Nie mając własnej sceny oraz odpowiednich funduszy nie mieliśmy dotąd okazji zaprezentować się rodzimej publiczności – mówi Małgorzata Sienkiewicz, prezeska fundacji Przestrzeń. – Paradoks polega na tym, że w Polsce i zagranicą nasze teatry są znane, konkurencyjne i cenione za profesjonalizm, świadomość sceniczną, wysoki poziom artystyczny, natomiast niewiele osób z Białegostoku wie o naszym istnieniu. Dlatego w środowy wieczór fundacja skorzystała z gościnności Teatru Dramatycznego.”

Kurier Poranny

Widzowie mogli zobaczyć cztery spektakle: „Skarb” Teatru Żółtodziób”, „Dzieciństwo” Teatru Form Niewielkich, „Bohater – opowieść z przyszłości” Teatru Projekt VIP oraz „Dziewczyna która podeptała chleb” Teatru Bel Etage.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego.

Patronat medialny – Kurier Poranny

Fot. Jerzy Doroszkiewicz